Zákaznícka zóna

Meno:

Heslo:


Vzdialená pomoc
Vzdialena pomoc
WK AnyDesk

Operačné systémy

Servery

  • Linux (Debian, FreeBSD, Suse, Ubuntu)
  • Microsoft Windows Server 2000/2003/2008/2012/2016/2019/2022

V živote každej firmy príde okamih, keď sa treba rozhodnúť pre kúpu servera. Podľa našich skúseností je to buď pri počte pracovných staníc presahujúcich 4, alebo v špecifických prípadoch, keď si to vyžaduje povaha Vašej práce. Vybrať si ten správny server je jeden z najdôležitejších krokov, ktoré budú ovplyvňovať budúcnosť Vášho IT a tým aj smerovanie Vašej firmy. Preto mu venujeme veľkú pozornosť.

Na to, aby sme prišli k želanému výsledku pri voľbe servera, nemusíte byť odborníkom na počítače. Položíme Vám niekoľko otázok týkajúce sa systému Vašej práce. Vy nám poviete, aký prínos očakávate od tejto (nie práve najmenšej) investície. Navrhneme Vám možnosti, ktoré sa líšia výkonom, funkcionalitou a samozrejme cenou.

Na tomto mieste Vás chcem upozorniť na to, že o všetko, čo má spoľahlivo fungovať, sa treba aj pravidelne starať. Tak je to aj so serverom. Treba kontrolovať stav hardwaru, aktualizovať software, overiť funkčnosť antivírusu, zálohy atď. Data sú to najdôležitejšie, čo Váš server obsahuje, preto ich treba chrániť. Náš nepretržitý monitoring umožňuje odstrániť chybu na servery veľakrát skôr, ako si to všimnete Vy.

Pracovné stanice, mobilné zariadenia

  • Android/iOS
  • Linux (Kubuntu, Ubuntu, Debian)
  • Mac OS
  • Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8/10

Operačný systém spravidla kupujete so samotným zariadením. Poradíme Vám, ktorý je pre Vás ideálny. Postaráme sa o jeho nastavenie podľa Vašich požiadaviek.